czwartek, 14 czerwca 2012

Propozycja...

Hej wam.
To nie rozdział. Tylko ja, Alex. Więc przejdę do rzeczy. Mam do was pytanie. Jak już wiecie, nie wstawiam dosyć często rozdziałów, ponieważ jest brak komentarzy, ale i brak weny. Dziękuję wam za tak dużą liczbę wyświetleń. Komentarzy mogłoby być więcej, ale nie jest źle ;))  Chciałabym coś zmienić w moim blogu. Żeby coś więcej się działo. Może... jakieś ciekawostki, na temat bohaterów i bohaterek ?
Mam jeszcze jedno pytanie i zrobię z nim ankietę, a mianowicie czy chcecie zakończenie tragiczne, czy raczej wesołe ?? Chyba zmienię wystrój bloga... Znowu :) Jeśli macie jakieś pytania do mnie to śmiało, piszcie :)) A więc czekam na komentarze. Pod ostatnim rozdziałem ma być 15 komentarzy, aby był następny :> A pod tym wpisem piszcie, czy podoba wam się mój pomysł, czy nie... 
Pozdrawiam :* 

~~Alex.

6 komentarzy:

 1. Wystroj super !
  Zakonczenie oczywiscie ze wesole ;)
  I promuj i zachecaj ludzi do komentowania tak samo jak jaa :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ah poprzednim razem chciałam tragiczne, więc teraz może być wesołe hehe :)
  świetny wystrój :) Super rozdziały ! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie będę głosować w ankiecie, bo nie chcę zakończenia. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Twój blog jest super i nic bym nie zmieniała. A zakończenie oczywiście musi być szczęśliwe, nie lubię opowiadań które kończą się tragicznie.
  Jeśli mogę dodać coś od siebie to powiedziałabym, że fajnie by było jakby zdarzyło się coś nieprzewidzianego, na którego zakończenie czekało by się z niecierpliwością.

  JA serdecznie zapraszam również na swojego bloga : http://onedirection121d.blogspot.com/.

  OdpowiedzUsuń
 5. pisz pisz! masz świetny blog i zapraszam do siebie! : )

  OdpowiedzUsuń
 6. Pisz dalej, czekam na następny rozdział. Zapraszam do mnie, szukam adminek. http://my-dreams-are-you-1d.blogspot.com/ -Mr.Styles

  OdpowiedzUsuń